A Review Of پرفکت مانی

*توجه:قبل از تکمیل خرید بار دیگر موجودی انبار و قیمت دلار را چک کنید ممکن است در زمان خرید شما این اطلاعات تغییر کرده باشد.

خدمات شرکت پرفکت‌مانی در زمین نقل و انتقال پول برای فعالیت‌های اینترنتی و خرید و فروش در سراسر جهان می‌باشد.

در صورت درست بودن اطلاعات، گزینه تایید را کلیک کرده تا پول منتقل شود.

این شرکت که در پاناما تأسیس شده است، همچنان در تلاش است تا یک بازیگر اصلی در صحنه بین المللی باشد. ارائه ارزهای کمتر پذیرفته شده و فهرست کوتاهی از شرکت‌هایی که از سیستم پرداخت پرفکت مانی استفاده می‌کنند، راه درازی را تا رسیدن به رتبه اول در پیش دارد.

دارندگان حساب پرفکت مانی می توانند به راحتی با خرید ووچر پرفکت مانی یا سایر روش های پرداختی دیگر اکانت خود را شارژ و برای آن اعتبار تهیه کنند. این شبکه پرداخت، سیستم مطمئنی است که برای پرداخت حواله های سنگین بسیار مناسب است و تا کنون مشکلی با کاربران ایرانی نداشته است.

در بخش پیام را وارد کنید ابتدا باید شماره سفارش را وارد کنید.اگر شماره سفارش را در مرحله قبل بخاطر نسپرده اید میتوانید از بخش سفارش ها شماره سفارش را بردارید.

با سلام. پرفکت مانی برای ایرانیان در دسترس است و مشکلی وجود ندارد.

نکته بعدی این است که، قبضی که ارسال می‌کنید باید حتماً به نام صاحب حساب باشد. اگر هیچ قبضی ندارید که به نام خودتان باشد، می‌توانید از قبض موبایل خود استفاده کنید.

خود در این سیستم را دارید پرفکت مانی می توانید سفارش خود را در پنل کاربری ثبت نمایید تا سفارش شارژ حساب پرفکت مانی شما به صورت

در سامانه پرفکت مانی سه نوع حساب مختلف تعریف شده ووچر پرفکت مانی است که کاربر می‌تواند یکی از آنها را انتخاب کند.

آموزش بک تست در متاتریدر

من میخوام در پرفکت مانی احراز هویت کنم، اما کد تایید sms نمیشه، با صرافی پارس تتر تماس گرفتم گفتند باید شماره خارج از ایران باشه، راهکاری دارین؟

ووچر پرفکت‌مانی یکی دیگر از روش‌های شارژ حساب است. پرفکت‌مانی برای کاربران خود این امکان را پرفکت مانی فراهم کرده است تا بدون ثبت نام در وبسایت، بتوانند از خدمات آن استفاده کنند. ووچر الکترونیکی در واقع یک نوع کارت شارژ با مبلغ مشخص می‌باشد، که دارای یک کد ۱۶ رقمی اختصاصی است.

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *